Na drie jaar onderzoek hebben de Laboratoria Cinq Mondes de meest uitgebreide celbescherming ontwikkeld. Het bestrijkt een zeer breed spectrum en beschermt tegen alle zichtbare lichtstralen: UVA en UVB en onzichtbaar: blauw licht en infrarood.
Met de Tinted Multi-Protector Fluid wordt de jeugdigheid van uw huid perfect beschermd tegen de effecten van fotoveroudering dankzij extracten van zoete peper en natuurlijke mineraalschermen. Een onmiddellijk stralende en uniforme teint, dankzij het nul-defecte duo van Magnolia en natuurlijke minerale pigmenten in het hart van de baanbrekende formule.
De eerste ultramoderne stadsverzorging met een originele textuur: De formule van de Tinted Multi-Protector Fluid bevat met olie gecoate microdruppels water, die de huid volledig bedekt zonder een gevoel van plakkerigheid of vettigheid. De afwerking is transparant en ongelooflijk zijdeachtig. Dag na dag ziet de huidkwaliteit er zichtbaar beter uit.
Om het milieu te beschermen is het buisje recycleerbaar en bestaat het voor 50% uit gerecycled plastic. De kartonverpakking is afkomstig uit duurzame bossen en is bedrukt met plantaardige inkten.